RU

Янукович так і не переконав деяких регіоналів підтримувати ЄС

05.09.2013, 12:54
Янукович так і не переконав деяких регіоналів підтримувати ЄС - Фото
Вадим Колесніченко - один з головних супротивників інтеграції в ЄС у Партії регіонів
У депутатів-регіоналів, які виступали за угоду України з Митним союзом і зближення з Росією, після зустрічі з президентом Віктором Януковичем думка не змінилася .

"Нічого нового я не почув, і нічого не запам'яталося із зустрічі. А питання як були, так і залишилися. Нас ніхто не намагався переконувати. Просто президент висловив свою точку зору. А за так звані євроінтеграційні закони і так би всі проголосували, тому що вони потрібні Україні. Але я не розумію, чому це потрібно прив'язувати до Європи" , - вважає народний депутат Вадим Колесніченко, якого цитують Вести.

З ним згоден його колега Олег Царьов. " Україні потрібні зміни в законі про прокуратуру (щоб забрати у неї наслідок - ред.) , потрібні закони, що гарантують послаблення в змісті ув'язнених, тому що так прийнято у всьому світі. І ми б у будь-якому випадку за них голосували, навіть без всякої євроінтеграції" , - сказав він.

Нагадаємо, 20 серпня стало відомо, що регіонал Вадим Колесніченко зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування офіційного зовнішньополітичного курсу України на Європейський Союз.

Раніше лідер фракції ПР Олександр Єфремов, коментуючи заяви низки регіоналів про те, що євроінтеграційні законопроекти суперечать Конституції України, зізнався: деяким депутатам від Партії регіонів бізнес, зав'язаний на Російської Федерації, заважає підтримати євроінтеграційні законопроекти. "Є у нас ще депутати, бізнес яких повністю зав'язаний на реалізації продукції в Російській Федерації. Тобто, якщо Росія посилить санкції, то ці підприємства дуже важко буде утримувати на плаву" , - пояснив він.

За даними опозиції, в Партії регіонів близько 60-ти противників інтеграції в ЄС. Вчора президент Янукович провів зустріч з депутатами від фракції Партії регіонів, щоб обговорити питання євроінтеграції.

Чому регіонали стали проти євроінтеграції Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини