RU

Янукович: Суд на Тимошенко не відповідав євростандартам

25.02.2012, 08:01
Янукович: Суд на Тимошенко не відповідав євростандартам - Фото
Фото: president.gov.ua
Розгляд у судах справ екс-прем'єра Юлії Тимошенко та інших колишніх українських чиновників не в відповідав європейськими стандартами. Про це заявив президент України Віктор Янукович.

У п'ятницю в інтерв'ю трьом українським телеканалам президент зазначив, що оскільки законодавство України недосконале, то можна сказати, що справа Тимошенко розглядалося "не у відповідності з європейськими стандартами і принципами". "З того, що говорять європейці, з чим я можу погодитися? Я можу погодитися з тим, що українське законодавство недосконале і що це питання, яке розглядалося по Тимошенко і по іншим, розглядалося не у відповідності з європейськими стандартами і принципами. Я з цим абсолютно згоден ", - сказав Янукович.

Крім того, на думку глави держави, помилкою Тимошенко став спосіб захисту на суді. "Ось помилка Тимошенко в чому була? Помилка Тимошенко була в тому, що вона не захищалася в законодавчому плані, юридичному плані, а вона пішла і вибрала спосіб захисту політичний", - підкреслив Янукович.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини