RU

Янукович став рідкісним гостем в Євросоюзі, - голова МЗС Швеції

19.09.2012, 11:34
Янукович став рідкісним гостем в Євросоюзі, - голова МЗС Швеції - Фото
Карл Більдт (фото - EPA)
Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт характеризує нинішній стан взаємовідносин України і ЄС як "бездіяльність і зупинку". "Ви знаєте, що ми закінчили переговори щодо угоди про асоціацію, цей документ був парафований, але досі не підписаний. Зараз ми хочемо побачити, чи пройдуть у вас чесні і вільні вибори. Але в будь-якому випадку залишаються дуже великі знаки питання з приводу політизованого використання кримінальної юстиції. Ці питання нікуди не зникають, і в нинішній ситуації важко думати про просування вперед", - розповів Більдт в інтерв'ю Коммерсант.

Тим не менш, європейський політик висловився проти повної ізоляції України. "Ми не хочемо цього. Для нас важливо, щоб продовжувалися контакти на особистому рівні, ми хочемо, щоб українці подорожували до Європи, щоб підтримувалися економічні зв'язки. Але для розвитку відносин нам потрібні взаємодія перших осіб і механізми інтеграції, однак ні першого, ні другого у нас зараз немає ", - сказав він.

Торкаючись питання персональної ізоляції президента Віктора Януковича, Більдт підкреслив: "Мені невідомий календар його поїздок, але зверніть увагу, що Віктор Янукович рідко буває в країнах ЄС. Я не кажу, що ми вже вийшли на цей етап (ізоляції, - ред.), на даний момент це скоріше "проблемні відносини". Зустрічей з вашим президентом так мало через те, що надто багато проблем".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини