RU

Янукович скасував свято День свободи

30.12.2011, 11:30
Янукович скасував свято День свободи - Фото
Віктор Янукович викреслив із календаря свят і пам'ятних дат України події помаранчевої революції (фото - ЕРА)
Президент України Віктор Янукович підписав Указ "Про відзначення в Україні деяких пам'ятних дат і професійних свят". Згідно з цим указом, 22 січня відзначатиметься як День соборності і Свободи України.

"Історичний момент і значимість Свободи і Соборності диктує необхідність посилення цих складових Незалежності у свідомості народу, в нашій традиції і в історії нашої Державності. Про це ж йдеться у численних зверненнях і пропозиціях, що надходять на ім'я президента від громадян та громадських організацій. На підтримку цих пропозицій та з метою консолідації суспільства, зміцнення єдності народу та утвердження ідеалів свободи глава держави своїм Указом визначив 22 січня Днем Соборності і Свободи України. Таким чином, це свято широко відзначатиметься у всій державі в наступному 2012 році", - йдеться у повідомленні прес-служби глави держави.

"У кожному місті, селі та селищі України щорічно 22 січня будуть проводитися урочистості за участю керівників держави, народних депутатів, представників центральних і місцевих органів влади, релігійних організацій, дипломатичного корпусу, громадськості", - наголошується в документі.

День свободи був заснований президентом Віктором Ющенко в листопаді 2005 року - на честь помаранчевої революції, яка відбулася після другого туру президентських виборів 2004 року. Свято відзначалося 22 листопада.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини