RU

Янукович ще не заслужив революцію, - експерт Чемерис

20.03.2013, 13:26
Янукович ще не заслужив революцію, - експерт Чемерис - Фото
a3f169e0867430a988939bbbfc5dd09f.jpg
Про це на прес-конференції в Києві сказав керівник інституту Республіка Володимир Чемерис.

"Після одноразових акцій, більше схожих на політичний піар, нічого не буде. Ніякого повстання і ніякої революції не відбудеться - політична опозиція не може запропонувати ніяких соціальних програм, проектів, окрім як поміняти одного президента на іншого. Але українці це вже проходили, вони бачили нинішню опозицію при владі, тому не будуть вдруге наступати на ті ж граблі ", - вважає Чемерис, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Однак, за словами Чемериса, соціальні причини для соціального вибуху і соціальної революції є. "Україна нагадує бочку з порохом, до якої свого часу буде піднесенj сірник. Коли цей момент трапиться, назвати складно. Можливо, цієї весни, можливо й пізніше", - зазначив він.

Чемерис підкреслив, посилаючись на дані Центру дослідження суспільства, що сьогодні спостерігаються тенденції соціально-економічних протестів. "Вже на початку 2013 року кількість соціально-економічних акцій збільшилася. Акції протесту проти приватизації Укрзалізниці, акції співробітників АероСвіту, вчорашня акція протесту шахтарів у Києві говорять про те, що весна пройде не під гаслами повстання, оголошені опозицією, а під гаслами соціальних протестів з вимогою змінити не президента, а соціально-економічну і політичну систему в Україні", - резюмував він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини