RU

Янукович розповів, чим Рада повинна займатися найближчим часом

03.09.2013, 10:48
Янукович розповів, чим Рада повинна займатися найближчим часом - Фото
Віктор Янукович в Раді (фото - ЛІГАБізнесІнформ)
Ключові завдання влади на найближче майбутнє - євроінтеграційні закони і модернізація економіки. Про це у своєму виступі на відкритті третьої сесії Верховної Ради сьомого скликання заявив президент Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович підкреслив: "Саме перше і найактуальне питання для цієї сесії - це прийняття пакету законів , необхідних для подальшого просування в європейському напрямку" .

За його словами, це завдання парламент повинен виконати до Вільнюського саміту, щоб Україна могла підписати угоду про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом.

"Спроби протиставити співпрацю на європейському векторі і співпрацю з нашими стратегічними партнерами - Російською Федерацією та країнами Євразійського співтовариства - безпідставні. З точки зору стратегічної перспективи, підписання угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі відкриє нові можливості для взаємовигідної співпраці" , - підкреслив президент.

Ще одне ключове завдання, за словами Януковича , - це модернізація української економіки. Голова держави попросив Раду підтримати програму активізації економіки,  підготовлену Кабміном, звернув увагу на незавершеність реформ у сфері соцполітики і висловив надію, що новий закон про медичні установи буде прийнятий не пізніше грудня. Крім цього, Янукович нагадав, що на цій сесії має бути завершена робота над бюджетом -2014.

Нагадаємо , третя сесія триватиме до 17 січня 2014 року. З урахуванням альтернативних законопроектів та законопроектів, які комітети пропонують не включати до порядку денного , на розгляд депутатів подано більше 1500 проектів.

До листопадового саміту Україна - ЄС парламент повинен прийняти дев'ять євроінтеграційних законів. Перші шість голова Верховної Ради Володимир Рибак обіцяє винести в сесійний зал уже на цьому тижні.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини