RU

Янукович: Розбіжності між Україною та ЄС цілком природні

21.02.2013, 16:41
Янукович: Розбіжності між Україною та ЄС цілком природні - Фото
Віктор Янукович
Україна буде й надалі рухатися в напрямку інтеграції в Європейський Союз. Про це заявив президент України  Віктор Янукович після закінчення переговорів з президентом Республіки Польща Броніславом Коморовським та президентом Словацької Республіки Іваном Гашпаровичем у м.Вісла (Польща).

"Незважаючи на складності, які існують на шляху європейської інтеграції, Україна була й залишається прихильником цього руху, і ми будемо йти цим шляхом", - сказав Янукович, слова якого наводить прес-служба голови держави.

Президент підтвердив готовність України продовжити впровадження реформ у всіх сферах її життєдіяльності та плану заходів, запропонованого Європейською комісією до листопада 2013 року. "Ми вважаємо, що це перш за все піде на користь Україні. Це ті реформи, які наближають нас до юридично-правових, демократичних, економічних і технічних стандартів", - зазначив Янукович.

Президент назвав розбіжності між Україною та Європейським Союзом "цілком природними, адже наша держава проходить непростий, складний шлях, як і кожна країна, яка йшла по шляху європейської інтеграції".

Він подякував країнам, що підтримують Україну на шляху інтеграції в ЄС. "Наші друзі чудово розуміють українську ситуацію, і вони допомагають йти цим шляхом. Важливо, щоб ми прийшли до кінцевої мети - підписання Угоди про європейську асоціацію", - сказав голова держави.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини