RU

Янукович і Путін зустрінуться у вересні або жовтні

12.07.2013, 16:53
Янукович і Путін зустрінуться у вересні або жовтні - Фото
Микола Азаров і Дмитро Медведєв (фото - government.ru)

Чергове засідання комітет з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії відбудеться наприкінці вересні-початку жовтня поточного року. Про це повідомив прем'єр-міністр України Микола Азаров в Сочі за результатами робочої зустрічі з прем'єром РФ Дмитром Медведєвим.

"Ми домовилися, що засідання міжурядового комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії, яка діє під головуванням президентів України і Росії, ми проведемо в кінці вересня - на початку жовтня, - сказав Микола Азаров. - А до цього часу ми дамо доручення відповідним міністерствам і відомствам з усіх питань, які ми сьогодні обговорювали, підготувати проекти рішень і максимально узгодити позиції".

При цьому він наголосив, що на сьогоднішній зустрічі обговорювалися питання співпраці в енергетичній сфері, зокрема щодо закачування і транзиту російського газу. Також сторони торкалися питання активізації співробітництва в інноваційній, космічній сферах, в галузі авіабудування. Азаров повідомив, що була досягнута домовленість про відновлення серійного виробництва літаків АН-124, спрощення митних і прикордонних процедур у пасажирських поїздах.

Досьє на Дмитра Медведєва

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини