RU

Янукович просить ОБСЄ надіслати спостерігачів на вибори в Раду

13.06.2012, 16:56
Янукович просить ОБСЄ надіслати спостерігачів на вибори в Раду - Фото
6d31d73672c5ee2a8db8ba4df8f19021.jpg
Президент України Віктор Янукович запросив спостерігачів від ОБСЄ на парламентські вибори 28 жовтня.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович направив главам держав і урядів країн-членів ОБСЄ лист, в якому зазначив: "Підтверджуючи свою особливу зацікавленість у проведенні чесних і прозорих виборів до Верховної Ради України у повній відповідності з високими міжнародними стандартами, звертаюся до вас з проханням про сприяння в направленні до України офіційних місій спостереження".

Янукович переконаний, що всі учасники виборчого процесу в Україні зацікавлені в тісній співпраці з міжнародною спільнотою і в широкому присутності під час виборчої кампанії офіційних спостерігачів від іноземних країн і міжнародних організацій.

"Ми усвідомлюємо, що від того, як пройдуть ці вибори, будуть залежати соціальна стабільність країни, а також перспективи подальшої модернізації України та її активної участі в глобальних політичних та економічних процесах", - підкреслив президент в листі. При цьому Янукович запевнив, що українська влада неухильно дотримується встановлених Конституцією та міжнародними договорами принципів виборчого права, - зокрема, в організації вільних виборів, гарантуванні публічності та відкритості виборчого процесу.

Нагадаємо, раніше бюро ОБСЄ з демократичних інститутів і прав людини вирішив, що на вибори в Україну треба направити 700 спостерігачів. Про це в мережі Twitter кілька днів тому написав міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко. "Тільки що доповіли, що БДІПЛ ОБСЄ рекомендує направити в Україну на парламентські вибори 100 довгострокових і 600 короткострокових спостерігачів", - зазначив міністр.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини