RU

Янукович програє опозиції в другому турі виборів, - опитування

06.03.2013, 11:20
Янукович програє опозиції в другому турі виборів, - опитування - Фото
Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович програє у другому турі практично будь-якому опозиційному лідеру на виборах президента. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою Рейтинг у лютому.

Так, якщо б у другий тур вийшли Янукович і Юлія Тимошенко, чинний президент набрав би 33,2% (від тих, хто прийде на вибори). Ув'язнена екс-прем'єр - 36,4%.

Якби у другому турі змагалися Янукович і лідер УДАРу Віталій Кличко, чинний президент набрав би всього 30,2%. У той же час Кличко може розраховувати на підтримку половини країни - 49%.

Якби у другому турі змагалися Янукович і Арсеній Яценюк, президент Янукович набрав би всього 33%. В той же час Яценюк отримав би 40%.

Єдина можливість для президента перемогти опозицію - якщо у другий тур з президентом вийде лідер Свободи Олег Тягнибок. У цьому випадку Янукович набирає 33,5%, а лідер націоналістів - 32,3%.

В опитуванні методом особистого інтерв'ю взяли участь 2000 українців у віці від 18 років і старше.

Помилка репрезентативності дослідження (з ймовірністю 0,95): для значень близьких до 50% похибка становить не більше 2,2%; для значень близьких до 30% - не більше 2%; для значень близьких до 10% - не більше 1,3 %; для значень близьких до 5% - не більше 1%.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини