RU

Янукович про Тимошенко: Ми поки не сказали ні "так", ні "ні"

20.09.2013, 13:56
Янукович про Тимошенко: Ми поки не сказали ні
Віктор Янукович (фото - ЕРА)
Усі рішення у справі колишнього прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко мають прийматися в рамках законодавчого поля і в юридичній площині. Про це заявив президент України Віктор Янукович під час 10-ї Ялтинської щорічної зустрічі,- передає прес-служба голови держави.

"Я дуже вдячний місії Європарламенту Кокса-Кваснєвського, які разом з Україною сьогодні шукають вихід з цієї ситуації. У нас ще є час, і ми будемо відповідно до плану, того, який є, працювати. Поки ми не сказали ні "так", ні "ні". Відповідь має бути в площині, яка дозволила б нам в законодавчому полі знайти рішення", - сказав голова держави.

За словами президента, він як ніхто інший зацікавлений у вирішенні цього питання. "Потрібно дати відповідь на ті справи, які сьогодні знаходяться в судах. А відповідь на це питання може дати тільки суд або добровільне рішення Тимошенко", - підкреслив Янукович.

Нагадаємо, сьогодні колишній президент Польщі, член моніторингової місії Європарламенту в Україні Олександр Кваснєвський заявив, що кримінальна справа проти колишнього прем'єр -міністра України Юлії Тимошенко залишається найбільшою перешкодою  на шляху підписання угоди про асоціацію України з Європейським Союзом.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини