RU

Янукович про Тимошенко: Хто я такий, що повинен прощати?

22.02.2013, 13:29
Янукович про Тимошенко: Хто я такий, що повинен прощати? - Фото
caa22eda299df09e2cb60de448b59310.jpg
Президент України Віктор Янукович наполягає, що не може втручатися в ситуацію з ув'язненням екс-прем'єра  Юлії Тимошенко. Про це він сказав сьогодні в ході проекту "Діалог з країною".

"Це питання зараз заважає всім, але втручатися і тиснути на правоохоронні органи, на прокуратуру, на суди, ми не маємо права. Вони і так відчувають величезний тиск через засоби масової інформації. Потрібно, щоб на це питання якнайшвидше дали відповідь суди" , - сказав Янукович.

Президент підкреслив, що вважає ситуацію з Тимошенко проблемою. "Але це мої особисті переконання, як людини. А що стосується дій з цього питання, я можу діяти тільки в межах своїх повноважень", - додав він.

Крім цього, Янукович скептично висловився про можливість вирішення цієї ситуації на рівні Верховної Ради. "Штучні законодавчі зміни під будь-яку людину - ні в одній країні світу такої практики немає. Є загальні правила. Вони сьогодні створені", - сказав він.

Президент нагадав, що в Україні був прийнятий новий Кримінально-процесуальний кодекс. "Якщо Тимошенко не винна і суд це визнає - будь ласка. Якщо вона винна - хай заплатить ті кошти, за якими принесла збитки державі. Якщо вона їх не визнає їх, скажіть, будь ласка, хто я такий, і хто такий парламент, що він повинен прощати? Мова не йде про Тимошенко, мова йде і про будь-яку іншу людину. Якщо постраждала держава, є збитки, якщо людина не платить податки?", - зазначив він.

Голова держави підкреслив, що це питання має вирішуватися в правовій площині. "Це рішення не залежить від однієї людини. Там, де рішення буде залежати конкретно від мене, я дам відповідь", - додав він.

Досьє на Віктора Януковича

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини