RU

Янукович про справу Тимошенко: угоди 2009 року знищують країну

21.12.2011, 15:42
Янукович про справу Тимошенко: угоди 2009 року знищують країну - Фото
84231612aa8b2843af50e84641ca38da.jpg
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, коментуючи на прохання журналістів вимогу Євросоюзу припинити кримінальне переслідування політичних опонентів, і, в першу чергу, екс-прем'єра Юлії Тимошенко, Віктор Янукович зазначив, що газові угоди 2009 року дуже дорого коштували Україні.

"Я б хотів, щоб ми ніколи не мали такої проблеми в газових питаннях, які з'явилися після підписання угод 2009 року. Результати тих переговорів не просто знищують економіку України - вони знищують Україну", - сказав президент.

Коментуючи арешт і тюремний термін Тимошенко, президент сказав: "Що я повинен був зробити? Скасувати рішення РНБО 2009 року? Або я повинен був заборонити правоохоронним органам розслідувати це питання? А якщо є розслідування, то повинен бути і суд. Єдине, чого я вимагав - це недопущення вибіркового підходу в застосуванні законодавства".

Також Янукович зазначив, що не має ніякого особистого ставлення до справи Тимошенко: "Я ніколи не підміняв слідчих чи суддів, і вам не бажаю, щоб ви підміняли слідчих чи суддів. Немає людей без гріха. У нас працює принцип презумпції невинуватості і невідворотності покарань".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини