RU

Янукович про союз Путіна: Тільки секторальне співробітництво

14.03.2013, 14:52
Янукович про союз Путіна: Тільки секторальне співробітництво - Фото
Віктор Янукович

Президент України Віктор Янукович розраховує найближчим часом знайти сумісний з міжнародними зобов'язаннями України секторальний формат відносин з Митним союзом (МС). Про це президент сказав сьогодні на спільній прес-конференції з президентом Латвії Андрісом Берзиньшем у Києві.

"Країни МС - це країни, з якими у нас побудовані давні стратегічні відносини, і ми продовжуємо їх розвивати. Товарообіг з цими країнами за минулий рік склав $63 мільярди", - зазначив Янукович, передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ.

Президент наголосив, що зараз ведеться пошук формату співпраці з МС. "Україна може приєднатися до тих секторальних положень МС, які не суперечать нашим міжнародним зобов'язанням, зокрема, правилам СОТ", - сказав президент.

Янукович також наголосив, що в ході його недавнього візиту в Росію була досягнута домовленість, що після відпрацювання всіх питань, пов'язаних з МС, відбудеться зустріч на рівні президентів. "Після того як ми знайдемо такий формат з МС, який задовольнить обидві сторони, ми обов'язково зустрінемося на рівні президентів чотирьох країн, тому що рішення таке прийматимуть всі країни МС і Україна разом", - сказав він.

Янукович додав, що, швидше за все, така зустріч відбудеться в першому півріччі 2013 року.

Нагадаємо, Москва наполягає на повноцінному членстві України в Митному союзі Росії, Білорусі та Казахстану. У Москві кажуть, що в тому випадку, якщо Київ відмовиться від вступу на користь об'єднання з Європейським Союзом, на Україну чекають санкції, як кажуть у Москві - вимушені. Україна готова розглядати співпрацю з МС тільки за формулою 3+1.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини