RU

Янукович про роботу Азарова: Це просто саботаж

17.01.2013, 13:22
Янукович про роботу Азарова: Це просто саботаж - Фото
Микола Азаров та Віктор Янукович
"Я не можу зрозуміти - як можна виконувати план реформ, спрямований на покращення економіки, життя людей на 25-35%. Як можна? Я розумію, що можна недоотримати ресурси, допустити прорахунки, можна недовиконати на 10, на 15%. Якомога на 25% виконати? Це саботаж. Це просто люди втратили повністю відповідальність", - заявив Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, на думку президента, багатьом відповідальним за виконання реформ не вистачає волі, врешті-решт, відмовитися від минулого життя, пов'язаного з корупцією та застарілою бюрократичною системою.

Янукович підкреслив, що покладає велику надію на нових міністрів. "Я просив би, Миколо Яновичу, змінити трохи стиль роботи уряду і підводити підсумки системно, не чекати, коли закінчиться рік. Не чекати. Якщо ви бачите проблеми - потрібно шукати рецепти, як цю хворобу лікувати. Якщо це кадрові питання - будь ласка, кадрові будемо разом з вами вирішувати", - сказав він.

Президент додав, що із себе він теж не знімає відповідальності.

"Ми не можемо закривати очі на правду. Не маємо права жити в рожевому світі. Все не так. Тож адекватні своєчасні скоординовані дії повинні значно поліпшити виконання рішень, законів, які ми прийняли", - сказав він.

На думку Януковича, філософія впровадження реформ вимагає відповідальності від виконавців.

"Виконавці безвідповідальні. За це потрібно карати. Якщо не можеш працювати - місця не повинно бути у виконавчій владі. Якщо є корупція - відповідати повинні по повній, за законом. У нас є багато однодумців, але у нас немає часу шукати причини, і шукати що заважає поганому танцюристу", - додав він.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини