RU

Янукович про резолюцію ЄС: Які настрої, таке і рішення

28.10.2011, 16:48
Янукович про резолюцію ЄС: Які настрої, таке і рішення - Фото
016fde4d4a0a18fd680d97c426f8e762.jpg

Янукович про резолюцію ЄС: Які настрої, таке і рішення

Президент України Віктор Янукович запевняє, що Київ працює над тими проблемними питаннями, про які йде мова в резолюції Європейського парламенту по Україні.

"Рішення Європарламента - це його рішення. Які настрої, таке і рішення. Проблеми, про які йдеться в рішенні, існують, і ми працюємо над їх розв'язанням. Багато проблем дісталися нам з минулих років і навіть з радянських часів", - сказав Янукович в п'ятницю на брифінгу у Львові, передає Інтерфакс-Україна.

Президент наголосив, що один з найважливіших пунктів резолюції Європарламента - "пункт про підписання Угоди про асоціацію в грудні поточного року".

Янукович зазначив, що зобов'язання з цього питання повинні бути як з української, так і з європейської сторони.

Нагадаємо, раніше Європарламент у своїй резолюції виступив за "відновлення конструктивного діалогу" між Україною та Євросоюзом.

Згідно з документом, парламент Європейського Союзу визнав українські прагнення у відповідності зі ст. 49 Договору про ЄС за умови досягнення всіх критеріїв, включаючи принципи демократії.

При цьому, на думку європарламентарів, суд над Тимошенко йде врозріз з проголошеною українським керівництвом прихильністю демократії. "Якщо вирок у відношенні Тимошенко не буде переглянуто, це поставить під загрозу укладення угоди про асоціацію і його ратифікацію, відсуваючи країну ще далі від здійснення своєї європейської перспективи", - сказано в резолюції.

Інтеграція до Євросоюзу: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини