RU

Янукович про Митний союз: Наш пріоритет - Євросоюз

25.02.2013, 17:13
Янукович про Митний союз: Наш пріоритет - Євросоюз - Фото
Жозе Мануель Баррозу і Віктор Янукович

Голова Європейської комісії Жозе Мануель Баррозу заявляє про неможливість для України бути членом Митного союзу та мати поглиблену зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. "Потрібно чітко сказати, що не можна одночасно бути членом Митного союзу та мати поглиблену зону вільної торгівлі з Європейським Союзом. Це неможливо", - сказав він на брифінгу після саміту Україна-ЄС у понеділок у Брюсселі.

У свою чергу, президент України Віктор Янукович зазначив, що питання євроінтеграції є стратегічним для України. "Питання інтеграції України до Європейського Союзу - це питання стратегічне, воно визначено, і воно сьогодні відповідає законам, які є в Україні, їх багато прийнято, і один з основоположних законів - закон про основні засади внутрішньої та зовнішньої політики, яка визначає пріоритетні напрямки інтеграції України в ЄС", - сказав Янукович, передає Інтерфакс-Україна.

За словами українського лідера, це не підлягає жодним ревізіям. "Це питання визначено", - резюмував Янукович.

Водночас президент зазначив, що Україна буде прагнути до того, щоб знайти модель взаємин з Митним союзом. "Така модель співпраці на сьогодні ще не існує і не відпрацьована", - сказав він.

Як повідомлялося, 25 лютого в Брюсселі розпочався черговий, XVI саміт Україна - Європейський Союз, на якому основним питанням стало обговорення перспективи підписання Угоди про асоціацію в 2012 році. За підсумками переговорів сторони
прийняли спільну заяву.

Досьє на Жозе Мануеля Баррозу

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини