RU

Янукович призначив Льовочкіна головою Нової еліти нації

05.04.2012, 15:53
Янукович призначив Льовочкіна головою Нової еліти нації - Фото
Сергій Льовочкін
Президент України Віктор Янукович утворив президентський кадровий резерв Нова еліта нації. Про це йдеться в указі, опублікованому на сайті голови держави.

В указі наголошується, що головою комісії з питань президентського кадрового резерву Нова еліта нації призначений голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін. Президент зобов'язав його в тижневий термін внести пропозиції щодо персонального складу комісії.

Крім того, указом затверджено план з відбору кандидатів до кадрового резерву. Вирішувати це питання доручено Національному агентству з питань державної служби до 15 листопада.

Також Кабміну доручено забезпечити фінансування з держбюджету функціонування резерву.

В указі зазначено, що кадровий резерв формується з метою відбору та підготовки до роботи в сферах державного управління найбільш обдарованих громадян України.

Гранична чисельність Нової еліти нації, згідно з указом, становить 500 осіб. Формування резерву здійснюється шляхом зарахування протягом 5 років до 100 чоловік щорічно. Зарахування в резерв здійснюється на основі конкурсу, до участі в якому допускаються громадяни, які не досягли 40 років, вільно володіють українською та однією з мов Європейського Союзу; мають вищу освіту, а також стаж роботи не менше 10 років, у тому числі не менше 5 років на держслужбі або в органах місцевого самоврядування, з них не менше 3 років на керівних посадах.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини