Янукович привітав Обаму з другим строком

Янукович привітав Обаму з другим строком - Фото
Віктор Янукович та Барак Обама
07.11.2012, 14:27

Обраному на другий термін президенту США український колега побажав міцного здоров'я та нових успіхів у відповідальній державній діяльності

Президент України Віктор Янукович привітав Барака Обаму  з переобранням на пост президента Сполучених Штатів Америки. Про це повідомляє прес-служба голови держави.

"Довіра Вам особисто і курсу Вашої Адміністрації, яку підтвердив американський народ, має бути надійною запорукою успішної реалізації започаткованих Вами реформ і ефективного подолання сучасних викликів, які постали перед США", - йдеться у привітанні Януковича.

Президент висловив переконання, що під час другої президентської каденції Барака Обами відносини стратегічного партнерства між Україною і США "продовжать плідно розвиватимуться у дусі дружби, взаєморозуміння і конструктивного співробітництва на благо народів обох країн".

Нагадаємо, напередодні в Сполучених Штатах Америки відбулися вибори президента. За останніми даними, Обама має в своєму розпорядженні голоси 303 вибірників при необхідних 270, його суперник Мітт Ромні набрав 203 голоси. Останній уже визнав свою поразку на виборах.

Досьє на Віктора Януковича