RU

Янукович привітав нового генсека Китаю

15.11.2012, 11:22
Янукович привітав нового генсека Китаю - Фото
Вікторя Янукович
Президент України Віктор Янукович привітав Сі Цзіньпіна з обранням на пост Генерального секретаря Центрального комітету Комуністичної партії Китаю.

"В Україні Вас добре знають як далекоглядного політика, досвідченого керівника і щирого друга нашої країни. Ступінь довіри, висловлена ​​з боку однопартійців, є гідним і належним визнанням ваших заслуг перед партією, державою і народом. Переконаний, що під Вашим керівництвом Комуністична партія Китаю буде і надалі очолювати впевнене просування КНР на шляху зміцнення національної економіки, розвитку гармонійного суспільства, проведення масштабних соціальних реформ, а також подальшого зростання загальновизнаного авторитета Китаю на міжнародній арені", - йдеться у привітанні голови держави.

Президент України висловив сподівання на подальший динамічний розвиток двосторонніх відносин стратегічного партнерства, виконання чинних домовленостей щодо реалізації масштабних проектів в різних сферах співробітництва, розширення гуманітарних контактів між українським та китайським народами. "Вірю, що на новій відповідальній посаді Ви будете підтримувати добру традицію дружньої взаємодії та конструктивної співпраці між Китаєм і Україною", - підкреслив голова української держави.

Нагадаємо, вчора на з'їзді компартії в Пекіні Китай представив нове керівництво країни, яке буде знаходитися при владі протягом наступного десятиліття.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини