RU

Янукович поставив Порошенку перші завдання

23.03.2012, 15:57
Янукович поставив Порошенку перші завдання - Фото
Петро Порошенко
Одним із пріоритетів діяльності Міністерства економічного розвитку і торгівлі буде забезпечення зростання національної економіки, зокрема, рівня ВВП. Про це заявив новопризначений міністр Петро Порошенко після зустрічі з президентом Віктором Януковичем.

Як повідомляє прес-служба президента, Порошенко уточнив: "Забезпечення зростання ВВП і, як наслідок, реалізація відповідних соціальних програм, неможливі без пріоритетного розвитку економіки".

За його словами, сьогодні суспільство й бізнес мають побачити серйозні кроки влади, спрямовані на поліпшення умов ведення підприємницької діяльності в Україні.

Порошенко також підкреслив важливість впровадження прозорої інформаційної політики Міністерства економіки щодо забезпечення громадян і ЗМІ повними статистичними даними про розвиток країни.

"Ми говорили про абсолютно точний показник розрахунку інфляції в режимі реального часу, можливості держави проводити ефективну антиінфляційну політику", - зазначив міністр.

Нагадаємо, сьогодні президент підписав указ про призначення Петра Порошенка головою Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Раніше Порошенко написав на своїй сторінці в Facebook, що погодився зайняти посаду в уряді Миколи Азарова. "Останні тижні були для мене дуже непростими ... Поставивши на одну чашу терезів особисті політичні амбіції, а на іншу - ситуацію в економіці - рішення я прийняв", - підкреслив Порошенко.

На посаді міністра економіки Порошенко обіцяє добитися прозорості економічної політики, свободи підприємницької діяльності, ефективності використання ресурсів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини