RU

Янукович порадив регіонам шукати гроші самостійно

21.03.2013, 17:18
Янукович порадив регіонам шукати гроші самостійно - Фото
21774c8e41304538b5093ab155b190c9.jpg
Президент України Віктор Янукович вважає, що регіонам треба навчитися самостійно заробляти гроші - на оренду землі, природні ресурси і об'єкти комунальної власності. Про це він сказав на засіданні Ради регіонів у четвер, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами голови держави, стратегічним завданням для керівників місцевого самоврядування є наповнення бюджетів з використанням існуючих матеріальних, фінансових, інвестиційних та людських ресурсів. "Потрібно самостійно навчитися владі заробляти гроші на місцях, тому що той результат вартий уваги, що досягнутий у регіонах", - зазначив Янукович.

Він додав, що традиційно самими великими за обсягом є доходи місцевих бюджетів від податків фізичних осіб та плата за оренду землі. В Україні дуже неефективно використовуються природні ресурси - потенційні джерела наповнення держбюджету. Також, за словами голови держави, органи місцевого самоврядування недооцінюють потенціал об'єктів комунальної власності.

"У регіонах слабо налагоджена робота пошуку інвесторів. Майже не рекламуються потенційні інвестиційні та туристичні можливості території", - нарікав президент.

Янукович зазначив, що є регіони, які займаються іміджевою політикою, а є регіони, які навіть такого слова не знають. "Чому це так? Багато залежить від підходу керівників, від їхнього менталітету, від їхньої любові до тієї землі, на якій вони живуть", - підсумував президент.

Досьє на Віктора Януковича


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини