RU

Янукович помилує Тимошенко, якщо вона попросить

20.06.2012, 14:04
Янукович помилує Тимошенко, якщо вона попросить - Фото
8443efc599457197b2f6fa51b68c0f6a.jpg
Міністр юстиції України  Олександр Лавринович  вважає неможливим помилування екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко без її особистого звернення. Про це він сказав сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Лавринович зазначив, що процедура помилування прописана в українському законодавстві. "Для того щоб ця норма була реалізована, передбачений мінімальний термін відбуття покарання, особисте звернення, або це стосується ситуації зі здоров'ям або іншими питаннями, і голова держави має право підписати таке помилування", - сказав він.

На уточнююче питання, чи можливо помилування без звернення, Лавринович сказав: "Якщо людина не хоче виходити з місць позбавлення волі, ніхто не має права змусити його звідти вийти".

Нагадаємо, як сказав в інтерв'ю Комерсант-Україна захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, Юлія Тимошенко може прийняти помилування від президента. При цьому, за його словами, вона не визнає своєї провини за висунутими проти неї звинуваченнями. Власенко зазначив, що Тимошенко навіть у разі гіпотетичного помилування звернеться до Європейського суду з прав людини, "щоб скасувати всі ці абсурдні рішення та вироки".

Досьє на Олександра Лавриновича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини