RU

Янукович погодив нову стратегію безпеки України

20.04.2012, 15:02
Янукович погодив нову стратегію безпеки України - Фото
Віктор Янукович
На сьогоднішньому засіданні Комітету з реформування та розвитку Збройних Сил України та оборонно-промислового комплексу президент Віктор Янукович погодив проекти нової стратегії національної безпеки та військової доктрини. Про це сказав сьогодні журналістам на прес-конференції за підсумками засідання комітету заступник виконавчого секретаря, директор національного інституту стратегічних досліджень Андрій Єрмолаєв.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Єрмолаєв повідомив, що на сьогоднішнє засідання було винесено розгляд кількох важливих документів - нової редакції стратегії національної безпеки, військової доктрини та концепції реформування збройних сил.

"Що стосується стратегії національної безпеки, її особливість у тому, що чітко визначені національні інтереси, пропонується зрозумілий механізм реалізації стратегії, чітко визначені пріоритети внутрішньої і зовнішньої політики. Стан готовності цього документа - майже 100%. Президент дав доручення з урахуванням остаточних рекомендацій і пропозицій членів комітету готувати відповідне рішення РНБО ", - сказав Єрмолаєв.

За його словами, такий же стан справ і у військовій доктрині. "Стан готовності цього документа - практично 100%. Є доручення президента з урахуванням декількох редакційних зауважень, готувати рішення РНБО щодо її твердження", - додав він.

Крім того, Єрмолаєв додав, що обговорення концепції реформування збройних сил має закритий характер. "Йде узгодження з профільними міністерствами в плані економіки цієї реформи, відпрацювання етапів. Йдеться про формування в стислі терміни сучасної армії. Я думаю, що протягом найближчого місяця проект цього документа буде узгоджений", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини