RU

Янукович почув Тимошенко: відеоспостереження потрібно припинити

22.02.2013, 13:22
Янукович почув Тимошенко: відеоспостереження потрібно припинити - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Віктор Янукович вважає, що Пенітенціарна служба повинна припинити відеоспостереження за Юлією Тимошенко. Про це він сказав сьогодні в ході проекту Діалог з країною.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович підкреслив, що він свідомо не коментує питання, пов'язані з ув'язненням Тимошенко, щоб не перевищувати свої конституційні повноваження. "Я не можу тиснути на судову владу. Але такі питання, які виникли, наприклад, по відеокамерам, я вважаю, що тут я маю право висловити свою думку. Хоча за законом несуть відповідальність за це посадові особи, і я не можу їм наказувати, що "зробіть ось це". Але сказати свою думку я зобов'язаний. Я вважаю, що такі питання, як створення умов, для Тимошенко, які вона вимагає, і які реально можна зробити - я б прибрав ці камери. Щоб не дратувати нікого. Якщо мене чують ці співробітники, я б дуже хотів, щоб вони мене почули і це зробили", - сказав Янукович.

Нагадаємо, раніше начальник Качанівської виправної колонії Ігор Колпащіков заявив, що в палаті Юлії Тимошенко було і буде три відеокамери. "Мене вражають коментарі народних депутатів, які дозволяють собі робити заяви у ЗМІ, підписуючи їх моїм ім'ям. По-перше, ніхто ніколи не обіцяв знімати ніяких камер в палаті засудженої. І взагалі розмов на цю тему ми не мали. По-друге, я не піду на порушення закону під їх політичним тиском і шквалом помилкових заяв. Ще раз підкреслюю, що камери в палаті Юлії Тимошенко встановлені законно як того від нас вимагають нормативні акти, які жодним чином не суперечать міжнародним стандартам ", - заявив Колпащіков.

Раніше Тимошенко оголосила акцію громадянської непокори, повідомивши про це у відкритому листі президенту Віктору Януковичу. Тимошенко заявила, що відмовляється повертатися в палату, поки там не демонтують відеоспостереження і не виведуть караул, який чергує поруч з нею цілодобово.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини