RU

Янукович побоюється, що його будуть порівнювати з попередниками

19.09.2012, 15:31
Янукович побоюється, що його будуть порівнювати з попередниками - Фото
a4b46aeb05b1bda5ad28bcaf99c98c84.jpg
Віктор Янукович зазначив, що реалізації програм реформ і регіональних стратегій розвитку на місцях часто гальмується через невиконані зобов'язання уряду. Про це президент заявив сьогодні під час засідання Ради регіонів, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ. Президент попросив прем'єр-міністра МиколуАзарова провести підсумкове засідання уряду, щоб подивитися питання виконання взаємних зобов'язань уряду і регіонів.

"У нас ще є час до кінця року виправити. Сьогодні складається враження, що після виборів життя скінчиться. Ну не повинно такого бути. Чому я не чую сьогодні в порядку денному підготовки до зими, польових робіт?", - сказав Янукович.

Президент підкреслив, що в основу всіх майбутніх рішень закладалося вирішення проблем регіонів. "Важко зараз регіонам. Я довго працював в регіоні, і я добре розумію, як працює цей механізм. Коли уряд каже - увійдіть у наше становище і зрозумійте як нам важко - це не підхід. Підхід повинен бути принциповим. Ми зобов'язані знаходити всі необхідні можливості і ресурси для виконання поставлених завдань. Інакше нас будуть порівнювати з нашими попередниками", - сказав він.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини