RU

Янукович: 2012 рік закінчився гірше, ніж ми розраховували

03.01.2013, 16:08
Янукович: 2012 рік закінчився гірше, ніж ми розраховували - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Результати 2012 року виявилися значно гіршими, ніж прогнозувалися, заявив президент України Віктор Янукович в інтерв'ю  Комсомольській правді в Україні.

Так, за словами президента, ключовим "історичним досягненням" стало успішне проведення Євро-2012. "Світ відкрив для себе Україну з найкращої сторони. Наші зусилля і витрати повністю виправдали себе", - сказав Янукович.

Серед інших яскравих подій минулого року, президент також назвав обрання нового парламенту і призначення нового складу Кабінету міністрів.

Відповідаючи на запитання журналістів, за якими критеріями проходив відбір на посади міністрів і чому президент вирішив залишити на посаді голови уряду Миколу Азарова, Янукович, зокрема, зазначив: "Я знаю Миколу Яновича Азарова як досвідченого і відповідального управлінця. Саме на його плечі ліг порятунок України від дефолту, який нам прогнозували багато іноземних експертів в 2010 році. В той же час варто визнати, що попередній склад Кабінету міністрів не повністю виконав поставлені завдання з виконання реформ і забезпеченню зростання економіки. Це призвело до того, що результати 2012 року  виявилися значно гіршими, ніж прогнозувалися".

У зв'язку із цим, за його словами, перед новим урядом поставлено завдання спільно з ученими та підприємцями в найкоротші рядки підготувати заходи щодо структурної перебудови економіки з метою розширення внутрішнього ринку.

"Серед ключових інструментів досягнення цієї мети я бачу запровадження активної політики імпортозаміщення, перехід до системної політики соціальної справедливості і продовження політики дерегуляції", - зазначив Янукович, додавши, що виходячи з поставлених завдань відбиралися претенденти на посади керівників відомств.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини