RU

Янукович підписав зміни до регламенту нової Ради

19.11.2012, 18:02
Янукович підписав зміни до регламенту нової Ради - Фото
a9c649773eac55a3b285ab9b7b2f17b4.jpg
Президент України Віктор Янукович підписав Закон №5474-VI "Про внесення змін до Регламенту Верховної Ради України". Про це повідомляє офіційний сайт глави держави.

Нагадаємо, зміни до регламенту були внесені народними депутатами 6 листопада. Згідно з новими правилами, тимчасова президія першої сесії Ради складається з п'яти народних депутатів. До її складу входять глава підготовчої депутатської групи, два представники політичних партій, які набрали найбільше мандатів, і два мажоритарника, які входять до підготовчої депутатської групи.

Згідно зі змінами, депутатським групам надаються права фракцій, вводиться поняття "позафракційний народний депутат" і виключається згадка про блоки політичних партій. Мінімальна кількість членів групи має збігатися з кількістю членів найменшої фракції.

Також змінами передбачено, що спікер Верховної Ради обирається і звільняється з посади шляхом відкритого поіменного голосування.

Зміни до регламенту пов'язані з тим, що новий склад парламенту буде формуватися не тільки партіями, а й мажоритарними кандидатами.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини