RU

Янукович 16 млн. за авторство отримав, але нових книг не обіцяв

18.04.2012, 17:10
Янукович 16 млн. за авторство отримав, але нових книг не обіцяв - Фото
Віктор Янукович
У договорі, укладеному між видавництвом "Новий світ" і автором Віктором Януковичем, немає чітких зобов'язань з боку автора з видання нових творів. Про це Gazeta.ua повідомив заступник директора видавництва Едуард Вакуленко.

Вакуленко повідомив, що в договорі не обумовлено ні кількість книг, ні обсяги тексту, ні терміни підготовки. При цьому заступник директора видавництва не заперечує, що гонорар у майже $2 млн. є авансом президенту. "Він може й нічого не написати, договором це не обумовлено", - підтвердив Вакуленко.

"Це бізнес, і ми ризикуємо. Однак, спогади діяча такого масштабу, враховуючи масштаб особистості, мають великий комерційний інтерес, і ми з нетерпінням чекаємо нову книгу, над якою працює Віктор Федорович", - зазначив Вакуленко.

Вакуленко повідомив, що в 2011 році видавництво надрукувало більше мільйона примірників книг Януковича, але жодної не вдалося роздобути в самому видавництві. "Як продаються ці книги, я не знаю, але наші склади порожні. Все розійшлося оптовим покупцям. Як поширювали оптовики, нам не відомо, але у нас нічого не залишилося", - повідомив Вакуленко.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в 2011 році видавництво Новий світ придбало авторські права на чотири книги, написані Януковичем у 2004-2010 роках.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини