RU

Янукович опозиції, на жаль, не по зубах, - політолог

23.01.2012, 17:35
Янукович опозиції, на жаль, не по зубах, - політолог - Фото
Кость Бондаренко
Об'єднання опозиції не дасть результату, на який розраховує виборець. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявив глава правління Інституту української політики, заступник голови партії Сильна Україна Кость Бондаренко, коментуючи домовленість основних опозиційних партій - Батьківщини, Фронту змін, Свободи та УДАРу сформувати єдиний список кандидатів об'єднаної опозиції на мажоритарних округах на парламентських виборах 2012 року.

"У кожного з керівників партій є свої фінансисти, люди з амбіціями, керівники обласних організацій, які хотіли б потрапити до Верховної Ради і вже "підгортають" ті чи інші округи. Уявіть собі який-небудь округ. Припустімо, у Житомирській області. Приходять до тебе і кажуть: ти нам не підходиш, є інший кандидат від опозиції. Зрозуміло, людина, що вклала у себе вже чимало коштів, не стане миритися з таким станом справ, перестане відраховувати гроші до фонду партії і піде як самовисуванець, де буде вже без церемоній мочити колег по опозиції", - наголосив Бондаренко.

За його словами, всі спроби подібного об'єднання, які здійснювалися українською опозицією в різний час, доводили неспроможність подібних проектів. "Менталітет наших політиків - але не народу - диктує "гетьманщину" і протистояння. Дай їм, звичайно, Боже. Але особисто я скептично ставлюся до цієї затії", - сказав політолог.

При цьому, зазначив експерт, отримати більшість у наступному парламенті опозиції не вдасться. "Це майже неможливо. По мажоритарці - точно не вийде перемогти, а партійних списків не вистачить", - додав Бондаренко.

"Але навіть якщо припустити, що опозиція переможе з перевагою в один голос, то це абсолютно нічого не змінить в країні, тому що провести будь-які свої зміни їм не вдасться. Єдине, що вони зможуть робити - блокувати роботу влади, блокувати прийняття законів . Але демонструвати конструктивну роботу не вийде", - вважає він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини