RU

Янукович обговорить із Путіним євразійську інтеграцію України

03.03.2013, 16:15
Янукович обговорить із Путіним євразійську інтеграцію України - Фото
Фото: president.gov.ua

Під час переговорів президентів України і Росії Віктора Януковича і Володимира Путіна планується розглянути питання про співпрацю України з Митним союзом і Єдиним економічним простором.

"Президенти продовжать діалог про можливе підключення України до інтеграційних процесів на євразійському просторі - до Митного союзу Росії, Білорусі і Казахстану та ЄЕП", - заявляють у прес-службі Кремля.

Крім того, як повідомляється, президенти будуть говорити про "деякі аспекти співпраці в газовій сфері".

"Передбачається також розглянути питання взаємодії в атомній енергетиці в контексті інтеграції атомних енергопромислових комплексів Росії і України відповідно до меморандуму між ДК Росатом і Міненергетики України, підписаного 12 липня 2012 року в Ялті", - йдеться в повідомленні.

Також передбачається, що сторони обговорять зовнішньополітичну координацію у справі забезпечення регіональної стабільності та безпеки, у тому числі в питаннях сприяння Придністровського врегулювання, яке набуло актуальності у зв'язку з головуванням України в ОБСЄ в цьому році.

Як повідомляється, президенти планують приділити час і культурним питанням. "Великими подіями тут покликані стати спільні святкування 1025-річчя Хрещення Русі в 2013 році і 200-річного ювілею Тараса Григоровича Шевченка в 2014 році", - зазначають у Кремлі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини