RU

Янукович: Нова Конституція врятує Україну від авторитаризму

20.06.2012, 16:52
Янукович: Нова Конституція врятує Україну від авторитаризму - Фото
6577208c46108b4829728ed648833928.jpg
Удосконалена Конституція повинна стати актом, який визначить чіткий розподіл владних повноважень, що забезпечить збалансованість у владі, і вбереже державу від конфліктів і авторитаризму. Про це заявив президент Віктор Янукович під час виступу на першому засіданні Конституційної асамблеї.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович підкреслив: "Наша мета - утвердження Конституції України як реального сучасного загальнонаціонального політико-правового договору, основоположного закону національного права, який буде надійним фундаментом майбутнього української держави".

Сьогодні, зазначив президент, процес розвитку суспільства, реалізація зовнішньополітичної стратегії та зміни в економічному житті України, реформування системи органів влади вимагають конституційного регулювання.

"Наша головна мета - модернізувати країну. І зробити це можна тільки за рахунок зміцнення демократичної, соціальної і правової держави", - сказав Янукович, додавши, що цей процес повинен базуватися на верховенстві права.

Особливу увагу Янукович звернув на те, що реформування Конституції має об'єднати суспільство, посилити розпочаті в державі реформи і вивести їх на якісно новий рівень реалізації.

Президент нагадав, що Венеціанська комісія і Парламентська асамблея Ради Європи рекомендують почати конституційну реформу в Україні до парламентських виборів і вітають створення Конституційної асамблеї.

Нагадаємо, раніше сьогодні президент закликав усі політичні сили приєднатися до роботи Конституційної асамблеї. "Я ще раз закликаю всі політсили відкинути надмірне політиканство, піднятися над вузькими політичними інтересами, не керуватися тільки майбутніми парламентськими виборами", - сказав він.

На перше засідання Конституційної асамблеї прийшли перший президент України Леонід Кравчук (1991-1994), другий - Леонід Кучма (1994-2004) і третій - Віктор Ющенко (2005-2010).

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини