RU

Янукович дав завдання майбутнім головам райадміністрацій

09.04.2012, 08:50
Янукович дав завдання майбутнім головам райадміністрацій - Фото
4f4fac1460315dbbfc1a89c3d6682707.jpg

Президент України Віктор Янукович підкреслює необхідність забезпечення рівних умов для представників всіх політичних сил під час парламентських виборів восени цього року. Про це він заявив під час зустрічі з кандидатами на посади голів районних державних адміністрацій.

"Під час виборчої кампанії ми повинні як представники влади створити рівні умови для всіх представників політичних партій. Щоб не було нарікань, що використовується адміністративний ресурс і є підтримка тієї чи іншої політичної партії", - підкреслив Янукович, якого цитує прес-служба президента України.

Він додав, що про створення належних умов, підготовку дільниць до голосування необхідно подбати вже зараз - мова йде, зокрема, про ремонт приміщень. Те ж стосується забезпечення порядку безпосередньо під час голосування. "Все це треба буде забезпечити на високому рівні", - підкреслив Янукович.

Президент зазначив, що від результату парламентських виборів буде залежати, як країна буде жити далі. "Якщо нам вдасться зберегти стабільність і надалі, уряд, парламент і президент будуть працювати в єдиній зв'язці - у нас буде успіх", - резюмував він.

"Ви повинні завжди пам'ятати, що прозорі, демократичні вибори - це завжди обличчя і відповідальність не тільки політичних партій, але і влади", - підкреслив глава держави, звертаючись до присутніх.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини