RU

Янукович не збирається випускати Тимошенко, - політтехнолог

30.10.2013, 15:28
Янукович не збирається випускати Тимошенко, - політтехнолог - Фото
Олег Медведєв (фото - facebook.com)
Президент Віктор Янукович може висунути перед екс-прем'єром Юлією Тимошенко нові вимоги в переговорному процесі з питання її можливого звільнення. Таку думку на своїй сторінці в Facebook висловив політтехнолог, екс-депутат від Батьківщини Олег Медведєв, коментуючи затягування владою рішення про звільнення екс-прем'єра.

"Холодний душ вже включили, але Янукович температуру не відчуває. За сукупністю доступної мені інформації, він не збирається випускати Тимошенко. Тепер, коли вона погодилася на закон про лікування, він, швидше за все, висуне якісь нові умови. Тимошенко робить що може, і ще щось зробить для підписання угоди, але штука вся в тому, що ключ від в'язниці - в руках Януковича", - зазначив експерт.

Нагадаємо, 24 жовтня три опозиційні фракції внесли до парламенту законопроект про заборону виборчого правосуддя і зняття перешкод для підписання угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Згідно з проектом, засуджений, щодо якого міжнародними судовими інстанціями та відповідними органами міжнародних організацій встановлено факти застосування виборчого правосуддя або порушення Україною ст. 18 Конвенції про захист прав людини, підлягає помилування згідно з Конституцією України або амністії.

У Раді є ще два законопроекти, пов'язані з Тимошенко. Їх підготували позафракційні депутати Сергій Міщенко та Анжеліка Лабунська. Ключова різниця між ними - в тому, що Міщенко фактично пропонує лише зробити паузу для засудженого на час лікування, після лікування засуджений повертається в Україну і продовжує відбувати термін. Законопроект Лабунської №3461 пропонує звільняти хворих ув'язнених від подальшого терміну . Рішення про лікування за кордоном приймається за умови, що засуджений протягом не менше 365 днів безперервно проходив стаціонарне лікування в лікарні (за межами пенітенціарних установ), і таке лікування не привело до повного одужання.

Розгляд трьох законопроектів народні депутати відклали до наступного тижня.

Досьє на Олега Медведєва
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини