RU

ЄС або МС: Янукович веде країну внікуди, - опитування

20.05.2013, 17:35
ЄС або МС: Янукович веде країну внікуди, - опитування - Фото
Віктор Янукович
Відповідаючи на питання, яке враження від політики української влади і в якому зовнішньополітичному напрямку рухається Україна, 27,2% опитаних респондентів обрали варіант "ні в ЄС, ні в Митний союз". Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 20 по 25 квітня 2013 року.

Крім того, 20,1% респондентів вибрали варіант, що українська влада рухається "шляхом поєднання інтеграції з ЄС і МС". Варіант "шляхом інтеграції до ЄС" обрали 22,3% респондентів. "Шляхом інтеграції до МС" - 10,4%. 20,1% не змогли відповісти.

"Громадяни України досить чітко помітили тенденцію дій української влади сьогодні - спробу всидіти на двох стільцях. Очевидно, що громадяни краще влади знають, що це неможливо зробити", - наголосив в коментарі
ЛІГАБізнесІнформ заступник генерального директора Центру Разумкова Валерій Чалий. За даними соціологів, результати опитування свідчать про критичну оцінку громадянами України реального бажання української влади інтегрувати країну в міжнародні структури. Причому так вважають як на Заході, так і на Сході.

Чалий зазначає, що як прихильники ЄС, так і прихильники МС  чекають від влади і президента
Віктора Януковича остаточного вибору на користь одного з об'єднань.

Опитування проведено соціологічною службою Центру Разумкова з 20 по 25 квітня 2013р. Опитано 2010 респондентів старше 18 років у всіх регіонах України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, дані опитування Центру Разумкова свідчать про те, що більшість громадян України бажають вступу країни до Європейського Союзу. На порядок менше людей хоче інтеграції в Митний союз Росії, Казахстану і Білорусі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини