RU

Янукович: Не можна йти в майбутнє боком або задом

21.12.2011, 14:22
Янукович: Не можна йти в майбутнє боком або задом - Фото
099c4b10e3b8d4bd2bbbb875dd02fd48.jpg
Президент Віктор Янукович вважає, що Україні прожила дуже непростий і насичений рік, а від наступного року чекає позитиву. Про це він заявив сьогодні на підсумковій прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Янукович наголосив: "Цей рік був дуже непростий, він був дуже насичений... У нас було багато надій. Ми багато чого робили для того, щоб все, про що ми мріяли, збулося. Але не завжди відбувається так, як нам хочеться. Деякі питання нам вдалося вирішити успішно, з деяких питань триває робота, і це абсолютно природно, тому що триває життя".

"Наступний рік, я впевнений, теж дасть позитив. Ці два роки (президентства Януковича, - ред.) - це було своєрідне закладання фундаменту. Це була проба сил: чи здатні ми подолати ті виклики, які нам дала доля, чи ні. А виклики були досить непрості", - сказав він.

При цьому Янукович додав, що Україні вдалося "витримати, в дуже непростих ситуаціях знайти різні рішення".

"Безумовно, швидкість і глибина реформ завжди буде суперечливим питанням, яке залежить від багатьох складових. У тому числі - і від виконавців, від їхнього рівня підготовки, від стану суспільства, сприйняття того, що ми пропонуємо. Хоча я впевнений, що кожна людина добре розуміє: щоб змінити життя на краще, потрібний рух вперед, потрібні зміни", - вважає президент.

"Не можна йти в майбутнє боком або, як кажуть, задом", - заявив Янукович, додавши, що рух уперед завжди поступальний і продуманий.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини