RU

Янукович не хоче в самоізоляцію - буде дружити і з ЄС, і з НАТО

20.04.2012, 13:07
Янукович не хоче в самоізоляцію - буде дружити і з ЄС, і з НАТО - Фото
Фото: mil.gov.ua
Проголошена Україною політика позаблоковості ні в якому разі не передбачає самоізоляції країни від процесів зміцнення регіональної, загальноєвропейської і глобальної безпеки. Про це президент України Віктор Янукович заявив на засіданні Комітету з реформування і розвитку ЗСУ та оборонно-промислового комплексу.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив: "Україна буде і надалі активно розвивати тісні партнерські відносини з державами-членами Європейського Союзу, Росією, США, Китаєм, іншими сусідніми державами, країнами СНД, міжнародними організаціями - ООН, ОБСЄ, НАТО".

"Наша держава буде й надалі робити свій внесок у міжнародні заходи з врегулювання криз, миротворчих, антитерористичних і антипіратської діяльності, контролю над озброєннями", - додав він.

Нагадаємо, раніше президент затвердив річну національну програму співпраці України-НАТО на 2012 рік. Відповідний указ вчора був розміщений на офіційному сайті голови держави. В указі наголошується, що Україна продовжуватиме конструктивне партнерство з Альянсом, як це передбачено законом України "Про засади внутрішньої і зовнішньої політики", з усіх питань, визначених відповідними двосторонніми документами.

Згідно з указом, з метою забезпечення максимальної результативності партнерства з НАТО з питань, що становлять взаємний інтерес, буде продовжено виконання річної нацпрограми співпраці України-НАТО.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини