RU

Янукович не готовий на злочин заради Тимошенко

21.12.2011, 15:52
Янукович не готовий на злочин заради Тимошенко - Фото
3bf87d72b7264b980f1064e1d2854a5d.jpg
Президент України Віктор Янукович не проти того, щоб Юлія Тимошенко була звільнена, але прийме будь-яке рішення суду. Про це він заявив сьогодні на підсумковій прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, зокрема, Янукович наголосив: "Я не проти того, щоб Тимошенко була звільнена за певних умов, які передбачені в українських законах. Більш того, я хотів би, щоб цю справу якомога швидше було завершено. Я більш ніж в цьому зацікавлений".

У той же час, Янукович додав, що не має права брати на себе відповідальність за питання, в яких за Конституцією він не має повноважень: "Це також злочин, якщо я почну зловживати своїми повноваженнями, це порушення закону, і про це я постійно говорю".

За його словами, якщо парламент прийме закон про декриміналізацію статті Тимошенко, буде знайдено консенсус і залишиться лише питання до президента, підписувати його чи ні, тільки тоді він скаже своє слово. "І я вам обіцяю, що я дам відверту відповідь. Але якщо суд буде приймати рішення, я завжди буду зважати на рішення цього суду, завжди, яким би воно не було", - запевнив президент.

Янукович вважає, що це питання необхідно перевести з політичної площини в юридичну. "Тут є дві сторони: одна сторона - це закон, а друга - сама особистість Юлії Володимирівни, яка також є учасником цього процесу, і вона високо підняла рівень політизації".

При цьому президент визнав, що справа Тимошенко має дуже велику вагу в країні. "Ми знаємо, якої шкоди було завдано державі в минулі роки, і якщо цей злочин буде доведено слідчими і судом, за це потрібно буде нести відповідальність", - наголосив він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини