RU

Янукович не дав відповідь на питання про помилування Тимошенко

20.09.2012, 13:45
Янукович не дав відповідь на питання про помилування Тимошенко - Фото
f07d61f3aac6e237559c2d07e28a914b.jpg
У ході спільної прес-конференції з президентом Польщі Броніславом Коморовським президент України Віктор Янукович не відповів на запитання про можливість помилування Юлії Тимошенко.

"Процес у справі Тимошенко ще не завершений. І судові справи, які повинні бути розглянуті, вони дадуть відповідь на питання - наскільки Тимошенко буде винна з тих питань, по яких їй висунуті звинувачення", - зазначив Янукович, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Голова держави підкреслив, що влада України зацікавлена ​​і буде робити все, щоб ці справи рухалися тільки в юридичній площині. "Ми реагували завжди і будемо реагувати на питання, які виникають в процесі, наприклад, лікування Тимошенко. Сьогодні проблема її здоров'я знаходиться у фазі, я сказав би, рішення. Ми, безумовно, хочемо, щоб якнайшвидше процес одужання закінчився, щоб ми отримали доступ до правосуддя та отримали відповіді на питання", - додав він.

Після цього Янукович кілька хвилин говорив про важливість реформування юридичного поля в Україні. На уточнююче питання, чи має намір він таки розглянути можливість помилування, Янукович не відповів.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини