RU

Янукович назвав Раду закритим елітним клубом

03.07.2012, 10:57
Янукович назвав Раду закритим елітним клубом - Фото
Фото: прес-служба президента України
Президент України Віктор Янукович розраховує, що осінні парламентські вибори повернуть Верховній Раді статус органу влади, який представляє інтереси громадян. Про це він заявив у вступному слові до щорічного послання до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович стверджує, що одним з основних напрямів його політики є розвиток інститутів громадянського суспільства та залучення його до реалізації державного курсу.

"Успіх реформ неможливий без суспільної консолідації та широкої суспільної підтримки. Шлях до цього лежить через подальше зростання відкритості публічної політики та державного управління для безпосередньої участі в них громадян і громадських об'єднань", - сказав він.

Першим кроком в цьому напрямку президент вважає зміцнення представницької складової в українському парламенті. З огляду на це, підкреслив Янукович, великого значення набувають нинішні вибори до Верховної Ради.

"Саме вони повинні стати відправною точкою в процесі повернення парламенту статусу органу влади, який безпосередньо представляє інтереси громадян. Рада повинна припинити функціонування в режимі закритого елітного клубу", - заявив голова держави.

Наступним кроком, за словами голови держави, стане підготовка та проведення конституційної реформи. Вона повинна врегулювати не тільки питання співвідношення владних повноважень між державою та місцевим самоврядуванням, а й визначити характер і особливості політичного устрою України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини