RU

Янукович: На Майдані хтось переоцінив свої сили

19.12.2013, 13:47
Янукович: На Майдані хтось переоцінив свої сили - Фото
Віктор Янукович (фото - president.gov.ua)
Під час силового розгону студентів на Майдані в ніч на 30 листопада "хтось поспішив, занадто переоцінили свої сили". Про це заявив президент України Віктор Янукович сказав під час інтерв'ю українським ЗМІ.

"Спроби за межами Конституції захопити владу - це вже не в перший раз. Я через це пройшов. Я категорично проти того щоб політики ініціювали революційні процеси. У нас є закони, є дати виборів. Почекайте виборів, і український народ скаже своє слово. Хтось поспішив, занадто переоцінили свої сили. Дуже нешанобливо вчинили до всього суспільства. Власні амбіції потрібно навчиться помірно тримати в руках, тим більше, якщо ви претендуєте на високі державні пости. Не можна нехтувати цілим суспільством. Будь-яка така ситуація веде до кризових наслідків", - сказав Янукович.

Президент також підкреслив, що ніхто не втручається в дії слідчих. "Ми хочемо об'єктивності. Влада не була зацікавлена ​​в цьому конфлікті, це ніяк не входило в наші інтереси. Я теж хочу знати правду. Багато є всяких пліток. Я запросив Клюєва, коли з'явилася ця інформація (протоколи допити Андрія Клюєва в ГПУ, - ред.), і запитав: ваша мета яка? Він сказав: Стабілізувати ситуацію, я хочу піти в ГПУ, зняти це питання. У слідства є всі можливості досягти оптимального результату в цьому розслідуванні", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини