RU

Янукович милує засуджених в сотні разів рідше, ніж Кучма і Ющенко

29.10.2013, 13:51
Янукович милує засуджених в сотні разів рідше, ніж Кучма і Ющенко - Фото
Віктор Янукович
Президент Віктор Янукович на підставі пропозицій Комісії з питань помилування за останній рік погодився помилувати тільки чотирьох ув'язнених. Про це повідомила міністр юстиці Олена Лукаш.

"У часи президентства Леоніда Кучми чи Віктора Ющенка на рік помилували десь тисячу осіб. За останній рік Комісія з питань помилування запропонувала президенту, і він погодився, помилувати всього чотирьох. Тобто, процес помилування - дуже важкий процес", - цитує Лукаш Укрінформ.

Як повідомила мініст , на сьогоднішній день немає інформації про дату наступних зборів комісії. "Комісія з питань помилування збирається тоді, коли є достатня кількість для розгляду", - додала вона.

Нагадаємо, раніше Лукаш заявляла, що Юлію Тимошенко не помилують до завершення всіх кримінальних справ, в яких фігурує екс-прем'єр.

У жовтні Комісія з питань помилування при президенті відмовилася розглядати клопотання про "часткове помилування" Юлії Тимошенко. У комісії це рішення мотивували тим, що дане питання розглядалося в квітні 2013 року і тоді комісія не знайшла підстав для внесення пропозиції про застосування помилування.

Досьє на Олену Лукаш
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини