RU

Янукович: Майбутнє України пов'язане з настроєм жінок

06.03.2012, 12:25
Янукович: Майбутнє України пов'язане з настроєм жінок - Фото
Фото: прес-служба президента
Президент Віктор Янукович вважає, що майбутнє України пов'язане з настроєм жінок. Про це він сказав сьогодні під час зустрічі з видатними жінками країни.

"Я недавно почитав один західний журнал, і в цьому журналі було дослідження. Досліджували жінок у всьому світі. І українських жінок поставили на одне з перших місць за різними показниками. Там було дуже багато критеріїв, за якими визначали. Ну і, безумовно, один з критеріїв був - як виглядають жінки, як вони себе поводять і так далі", - зазначив Янукович, слова якого наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Президент підкреслив, що чоловіки пишаються тим, що живуть в Україні, де є такі гарні, цікаві й розумні жінки.

"Сьогодні я хотів би сказати, що ваша активна життєва позиція викликає незворотні емоції у чоловіків і, безумовно, у дітей. Ваш авторитет завжди виступає стабілізатором суспільства, своєрідним барометром, який дає оцінку тієї чи іншої події", - підкреслив він.

За словами голови держави, часто досягнення країни пов'язані з настроями в суспільстві. "Можна бути багатим, але не бути щасливим. Можна бути багатим, але не бути здоровим. Тому я переконаний в тому, що майбутнє нашої держави, розвиток держави буде пов'язано з настроєм жінок. Я хотів би, щоб у вас була активна позиція й гарний настрій, яке б впливало на загальний настрій в країні. Щедрість природи безмежна. І те, що вона наділила вас такими якостями, це дар божий, і він на радість чоловікам. Вітаю вас зі святом", - сказав Янукович.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини