RU

Янукович має надію, що Латвія допоможе Україні з євроінтеграцією

14.03.2013, 13:40
Янукович має надію, що Латвія допоможе Україні з євроінтеграцією - Фото
Віктор Янукович та Андріс Берзиньш (фото - president.gov.ua)

Президент України Віктор Янукович сподівається, що в листопаді Україна підпише Угоду про асоціацію з Європейським Союзом. Про це він сказав сьогодні в ході візиту в Україну президента Латвійської республіки Андріса Берзиньша, - передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Латвія була і залишається нашим партнером, який нас підтримував на шляху європейської інтеграції. Цей рік вирішальний, і ми сподіваємося, що в листопаді цього року на саміті у Вільнюсі буде підписано Угоду між Україною та Європейським Союзом про асоціацію та створення зони вільної торгівлі", - зазначив Янукович.

У свою чергу Берзиньш сказав, що Латвія сама недавно пройшла шлях інтеграції в ЄС, підтримує Україну і готова надавати допомогу, зокрема в питаннях адаптації законодавства.

Нагадаємо, вчора в Європарламенті відбулися дебати на тему України. Незважаючи на те, що частина євродепутатів критично дивиться на українську владу, Європарламент поки залишає двері для України відчиненими. Єврокомісар з питань розширення та Європейської політики сусідства Штефан Фюле зазначив, що ситуація в Україні виглядає парадоксально. "З одного боку, саміт Україна-ЄС пройшов у конструктивній атмосфері, з чіткими зобов'язаннями президента Віктора Януковича, що Україна сповнена рішучості виконати всі три критерії, визначені у Висновках Ради ЄС у грудні... З іншого боку, ми також відзначили, що ситуація залишається важкою", - сказав він.

Досьє на Віктора Януковича 

Детальніше: 

Українське питання в Європарламенті: шанс на асоціацію

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини