Янукович хоче ввести спецпідготовку кандидатів у судді

14.02.2012, 15:06
Янукович хоче ввести спецпідготовку кандидатів у судді - Фото
Фото: прес-служба президента України

Президент упевнений, що авторитет судової гілки влади залежить від від кожного рішення, яке судді проголошують ім'ям України

Введення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді має стати наступним кроком у поліпшенні системи відбору суддівського корпусу. Про це заявив президент Віктор Янукович під час виступу на урочистій церемонії принесення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив: "Такий крок дозволить майбутнім суддям глибше опанувати навичками професії, удосконалити свої знання і перевести їх з теоретичної площини в практичну".

На думку глави держави, саме професіоналізм суддів - головна складова в побудові в Україні справедливого й чесного суду, що діє за законом і захищає права кожного громадянина. Будь-які зміни в сфері судочинства, зазначив президент, повинні враховувати інтереси звичайного громадянина, забезпечення прав і свобод якого повинно стати основною метою діяльності органів влади всіх рівнів.

"Пам'ятайте: авторитет судової гілки влади і довіра до суду з боку суспільства залежить від ваших дій, від змісту кожного рішення, яке Ви проголосили ім'ям України", - сказав Янукович, звертаючись до суддів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИсторииНе на того напали. Кто такой Сергей Стерненко. Часть II