RU

Янукович хоче ввести спецпідготовку кандидатів у судді

14.02.2012, 15:06
Янукович хоче ввести спецпідготовку кандидатів у судді - Фото
Фото: прес-служба президента України
Введення спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді має стати наступним кроком у поліпшенні системи відбору суддівського корпусу. Про це заявив президент Віктор Янукович під час виступу на урочистій церемонії принесення присяги суддями, вперше призначеними на посаду.

Як повідомляє прес-служба президента, Янукович наголосив: "Такий крок дозволить майбутнім суддям глибше опанувати навичками професії, удосконалити свої знання і перевести їх з теоретичної площини в практичну".

На думку глави держави, саме професіоналізм суддів - головна складова в побудові в Україні справедливого й чесного суду, що діє за законом і захищає права кожного громадянина. Будь-які зміни в сфері судочинства, зазначив президент, повинні враховувати інтереси звичайного громадянина, забезпечення прав і свобод якого повинно стати основною метою діяльності органів влади всіх рівнів.

"Пам'ятайте: авторитет судової гілки влади і довіра до суду з боку суспільства залежить від ваших дій, від змісту кожного рішення, яке Ви проголосили ім'ям України", - сказав Янукович, звертаючись до суддів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини