Янукович готує скорочення тисяч співробітників СБУ і МВС

04.10.2012, 10:29
Янукович готує скорочення тисяч співробітників СБУ і МВС - Фото
Андрій Портнов

В Адміністрації президента кажуть, що реформа правоохоронної системи почнеться зі скорочення кількості її співробітників

Президент України Віктор Янукович має намір ініціювати скорочення тисяч працівників спецпідрозділів Служби безпеки України та Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомив сьогодні в ході першого Судового форуму радник президента України - керівник головного управління з питань судоустрою Адміністрації президента Андрій Портнов.

"Через кілька тижнів голова держави планує вийти з ініціативою скорочення деяких спеціальних підрозділів в Службі безпеки України, Міністерстві внутрішніх справ. Можливо, буде запропоновано ліквідувати деякі підрозділи, оскільки, згідно з новим Кримінально-процесуальним кодексом, змінюється підслідність, фактично СБУ не буде розслідувати ні економічних , ні корупційних злочинів. Її повноваження значно скорочуються, в зв'язку із цим потрібно скорочувати кількість співробітників", - зазначив Портнов.

Він підкреслив, що йдеться про тисячі таких співробітників. "Реформа правоохоронної системи почнеться зі скорочення кількості її співробітників", - додав Портнов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Спонсорский проектЖизнь после Google, или Почему вам стоит разместить свое приложение в Huawei AppGallery