RU

Янукович - Фюле: Наші чиновники звикли жити по-старому

08.02.2013, 11:54
Янукович - Фюле: Наші чиновники звикли жити по-старому - Фото
Віктор Янукович
Критика Києва з боку Євросоюзу для України була цілком очікуваною, оскільки деякі вітчизняні політики і чиновники продовжують жити "по-старому". Про це заявив президент України Віктор Янукович у п'ятницю на зустрічі з комісаром ЄС з питань розширення та європейської політики сусідства  Штефаном Фюле, передає кореспонден ЛІГАБізнесІнформ.

"Підводячи підсумки тієї роботи по модернізації нашої країни, ми самокритично дивимося на деякі напрямки, у яких нам не завжди вдається досягти мети", - визнав голова держави. "Ми добре розуміємо, що з деяких питань нам потрібно досягти прогресу набагато більшого, ніж він є зараз", - додав Янукович.

За його словами, іноді на шляху імплементації прийнятих законів стоять природні перешкоди, створювані чиновниками та політиками, які звикли жити по-старому. "Тому реакція ця (з боку ЄС, - ред.) була цілком очікуваною", - підкреслив голова держави.

Український лідер також нагадав, що підписання угоди про асоціацію з ЄС і зона вільної торгівлі залишаються пріоритетами Києва до листопада 2013 року. Він висловив упевненість, що Україна продовжує розпочаті в 2010 році реформи, і що недоліки, які спливли в ході парламентських виборів, будуть усуватися.

Нагадаємо, в ході нинішнього візиту єврокомісар Фюле вельми стримано відгукується про тей прогрес, якого досягло керівництво України на шляху євроінтеграції. Він не один раз підкреслив, що відповідальність за інтеграцію лежить на керівництві України і що програма реформ повинна втілюватися швидше.

Угоду про асоціацію Україна-ЄС, яка включає угоду про зону вільної торгівлі, планується підписати на саміті Східного партнерства ЄС у Вільнюсі в листопаді поточного року.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини