RU

Янукович доручив розслідувати загибель журналіста в Палаці спорту

06.12.2012, 11:54
Янукович доручив розслідувати загибель журналіста в Палаці спорту - Фото
Юрій Данилов
Генеральна прокуратура України повинна забезпечити повне і неупереджене розслідування обставин загибелі журналіста Юрія Данилова в Палаці спорту. Про це йдеться в дорученні президента України Віктора Януковича генеральному прокурору Віктору Пшонці.

Як повідомляє офіційний сайт президента, Янукович наголосив: "Прошу забезпечити повне, об'єктивне і неупереджене вивчення всіх обставин загибелі Юрія Данилова та вжити за результатами цієї роботи вичерпних заходів реагування відповідно до законодавства".

Про результати проведеної роботи генпрокурор повинен доповісти президенту до 20 грудня.

Нагадаємо, 11 листопада після хокейного матчу Україна-Польща в київському Палаці спорту загинув хокейний оглядач Юрій Данилов - провалився в яму глибиною сім метрів. Журналіст опинився в огородженій зоні технічних робіт, хоча за регламентом проведення хокейного матчу на момент виникнення трагічної ситуації на території Палацу спорту не повинні були знаходитися сторонні особи, крім працівників підприємства. Прокуратура Києва зобов'язала територіальне управління Держгірпромнагляду по Київській області та Києву перевірити обставини цієї події.

Досьє на Віктора Януковича
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини