RU

Янукович доручив Азарову йти і в ЄС, і в союз Путіна

27.02.2013, 11:18
Янукович доручив Азарову йти і в ЄС, і в союз Путіна - Фото
Микола Азаров і Віктор Янукович
Президент України Віктор Янукович доручив уряду зробити все для підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом під час саміту Східного партнерства у листопаді, і, одночасно, шукати механізми співпраці з Митним союзом. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи розширене засідання уряду.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, Янукович зазначив, що євроінтеграція залишається пріоритетом для української влади. "Черговий саміт Україна-ЄС, в роботі якого я брав участь на цьому тижні, став важливим кроком для переходу на новий рівень наших відносин з ЄС - політичної асоціації та економічної інтеграції", - сказав він.

Янукович додав, що на саміті було підбито підсумки співпраці і визначено подальші кроки з підготовки до саміту Східного партнерства у Вільнюсі.

Президент вимагає від уряду забезпечити безумовне виконання домовленостей, досягнутих з керівництвом Європейської Ради та Європейської комісії.

"Ми повинні докласти необхідних зусиль для підписання Угоди про асоціацію під час Саміту Східного партнерства. В той же час переконаний, нам потрібно продовжувати пошук взаємоприйнятної моделі співпраці з Митним союзом, оскільки Росія, Білорусь та Казахстан для нас не тільки торгові партнери і сусіди, але й партнери, з якими нас пов'язують століття спільної історії", - сказав Янукович.

Досьє на Віктора Януковича

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини