RU

Янукович доручив Азарову продумати урочистості до 24 серпня

19.06.2012, 16:53
Янукович доручив Азарову продумати урочистості до 24 серпня - Фото
77187e19a29bb0dd826cc9c37dbe02ef.jpg
Президент України Віктор Янукович доручив Кабінету міністрів протягом місяця підготувати і затвердити план заходів до Дня Незалежності України. Відповідний указ "Про відзначення 21-ї річниці незалежності України" голова держави підписав сьогодні.

Згідно з указом, уряд повинен протягом двох тижнів створити оргкомітет з підготовки та відзначення Дня незалежності. Йдеться також про організацію урочистих заходів з нагоди 21-ї річниці незалежності у Києві за участю представників органів влади та місцевого самоврядування, депутатського та дипломатичного корпусу, громадських, релігійних та міжнародних організацій, вчених, української діаспори, делегацій з Криму, областей, а також святкових заходів у обласних та районних центрах.

Крім того, план має передбачати покладання квітів до пам'ятних знаків та пам'ятників видатним українським державним діячам, борцям за свободу і незалежність України.

Стандартна програма, яку Янукович хоче бачити в плані, повинна включати в себе проведення наукових конференцій, виставок фото- та архівних документів; культурно-мистецьких заходів та спортивних змагань; виставок; показу по телебаченню документальних фільмів про історію української держави.

Кабмін повинен забезпечити витрати на організацію і проведення всіх заходів.

Аналогічні регіональні плани, згідно з указом, повинні підготувати Рада міністрів Криму, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації. Йдеться також про проведення 24 серпня святкових феєрверків у Києві та Севастополі, обласних центрах, містах-героях.

У свою чергу, Міністерство закордонних справ повинно вжити заходів щодо залучення до участі в урочистих заходах з нагоди 21-ї річниці незалежності України іноземних дипломатів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини